Köszöntünk az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!

Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Engineering üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

SENIOR TERVEZŐMÉRNÖK (INVENTOR)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ipari készülékek és berendezések tervezése
  • Projektvezetőtől kapott információk alapján folyamatos változáskövetés
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a vezetőséggel
  • Fájlok, rajzok, változások dokumentálása

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat ipari készülék/ berendezés tervezésében
  • Inventor szoftver ismeret és tapasztalat
  • Stabil, középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Pontos és szervezett munkavégzés
  • Strukturált, mérnöki gondolkodásmód

Előny:

  • Vegyipari gépészmérnök végzettség
  • Vegyipari/olajipari készülék és berendezés tervezői tapasztalat

Miért a BEKO?

  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetősége a projekt függvényében
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és gyakorlattól függően (13. havi jutalom, béren kívüli juttatás, projektprémium, utazás/szállás támogatás)
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye: Pozsony

Munkavégzés rendje: Heti 3 nap Pozsony, 2 nap Home- office vagy Beko iroda (Egyeztetés kérdése)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pozsony

Felkeltettük az érdeklődését?

Felkeltettük az érdeklődésed? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal.