Megbízónk a magyar kriptográfiai megoldások szakértője, mérnökeik hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, amelyek biztos alapját adják a ma és a jövő magyar digitális ügyintézésének és üzleti világának. Ha érdekel a kriptográfia, a blockchain és a fintech világa, akkor náluk a helyed!

Senior termékmenedzser [BN-072718]

Feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó e-aláírás termékek/szolgáltatások piacának alapos ismerete, folyamatos nemzetközi és hazai piackutatás,
  • a felelősségi körébe tartozó lakossági és vállalati e-aláírás termékek életciklus menedzsmentje,
  • a piaci információk és versenytárs elemzés alapján aktív részvétel a termék- és szolgáltatásfejlesztési irányok meghatározásában, a fejlesztési backlog menedzsmentje,
  • termékdokumentáció, szabályzatok, árazás és a kapcsolódó webes tartalmak kidolgozása és naprakészen tartása,
  • termékekhez kapcsolódó belső folyamatok támogatása,
  • termékenkénti teljesítménymutatók kidolgozása és követés
  • szoros együttműködés más társosztályokkal (értékesítés, fejlesztés, üzemeltetés, ügyfélszolgálat, jog).

Elvárások:

  • Minimum 5 éves IT termékmenedzsment tapasztalat,
  • proaktív, kreatív, önálló személyiség,
  • rendszer és projektszemlélet,
  • erős informatikai affinitás,
  • agilis szoftverfejlesztési módszertan ismerete,
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • jó konfliktusmegoldó képesség,
  • nagy munkabírás,
  • rugalmas munkaidő beosztás.

Előnyök:

  • Informatikai - vagy jogi informatikai - területen hasonló pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat,
  • PKI, elektronikus aláírás és titkosítás technológia ismerete,
  • innovatív informatikai megoldások hazai és nemzetközi piacra vitelében szerzett üzletfejlesztési, piac és termékfejlesztési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Innovatív, ötleteket támogató vállalati légkör,
  • érdekes, változatos munka fiatal/lendületes, de jelentős tapasztalattal rendelkező csapatban,
  • világviszonylatban az egyik legdinamikusabban fejlődő üzleti terület,
  • állandó lehetőség a folyamatos fejlődésre és tanulásra,
  • professzionális csapat,
  • inspiráló munkakörnyezet (2011. legzöldebbnek választott irodaházában, ingyenes zárt parkolóval),
  • sportolási és rekreációs lehetőségek irodaházon belül (foci & kosárpálya, ping pong, teqball, csocsó, billiárd, klubszoba, stb.)
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.