Készen állsz a sikerre?

Senior tárgyieszköz-könyvelő

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az ideális jelölt

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • SAP AA és FI modulokat magabiztosan kezeli
  • magas fokú MS-Office ismeretekkel rendelkezik
  • kiemelkedő pontosság, megbízhatóság jellemzi
  • terhelhető, önálló munkavégzésre képes
  • legalább középfokú angol, vagy német nyelvtudása van

Az új munkatárs feladatai

  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos projektmunkákban való aktív részvétel és számviteli elszámolásának koordinálása
  • eszközmozgásokban bekövetkezett változások követése
  • analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • aktív részvétel a havi/éves zárási feladatok ellátásában
  • aktív részvétel az audithoz kapcsolódó feladatok elvégzésében
  • társosztályokkal való szoros együttműködés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • csapatmunka egy pozitív, közvetlen és támogató csapatban
  • kellemes és színvonalas munkakörnyezet, modern eszközpark
  • hozzájárulás a munkába járás költségéhez
  • törzsidős munkakerettel támogatjuk a saját időgazdálkodást
  • betanulási időszakban a szakmai vezetőn és munkatársakon kívül egy mentor is támogatja a beilleszkedést
  • szakmai és szakmán túli kompetencia-fejlesztési tréningek
  • nyelvi továbbképzés lehetősége
  • csapatépítő tréningek és családi rendezvények színesítik a mindennapokat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzodat.