Senior szoftvertesztelő mérnök

A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert magyar szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az Archicad 3D-s építészeti tervezőszoftver, amely alapjaiban változtatta meg az építészek tervezési és együttműködési szokásait. Célunk, hogy a virtuális épületmodell segítségével élvezetesebbé és hatékonyabbá tegyük az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot.

Budapesti irodánk fejlesztő részlegébe keresünk új kollégát a minőségbiztosítási csoportba, a tesztelési folyamatok fejlesztésére.

Összetartó, lendületes csapat részeként új technológiákkal és kreatív feladatokkal találkozhatsz a mindennapok során.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel 3+ év szoftvertesztelői tapasztalattal
  • Ismered az agilis szoftverfejlesztési módszertanokat (dolgoztál már agilis csapatban)
  • Középfokon beszéled az angolt és folyékonyan beszélsz magyarul
  • Nem riadsz vissza a teljesen új megközelítések alkalmazásától
  • Jó problémamegoldó és elemző vagy
  • Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
  • Szívesen dolgozol csapatban

Feladataid közé tartozik majd:

  • Tesztelési irányelvek és munkafolyamatok meghatározása
  • Szakmai iránymutatás a fejlesztői csapatok támogatására
  • Junior és medior kollégák szakmai támogatása

Előnyt jelent, ha:

  • Ismered az Archicad-et
  • Jártas vagy CAD rendszerek tesztelésében
  • ISTQB minősítéssel rendelkezel

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el szakmai önéletrajzodat az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.