A WebEye Telematics Group az európai telematikai piac egyik meghatározó szereplője. Teljeskörű telematikai szolgáltatást nyújtunk az ügyfeleink számára, mint például on-line járműkövetés, vezetési stílus elemzés, elektronikus útdíj fizetés.

Fejlesztőink folyamatosan találkozhatnak izgalmas szakmai kihívásokkal a beágyazott fejlesztéstől a webes API-kon át a mobil felületekig.
Várjuk jelentkezésedet bővülő szegedi csapatunkba

Senior Szoftverfejlesztő

munkakörben

Amit kínálunk:

  • A legújabb .NET, web és adatbázis technológiák használata
  • Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezetben
  • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunka Scrum módszertannal
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Kreatív, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Amit kérünk:

  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat
  • Professzionális C# és .NET használat
  • Haladó szintű SQL és/vagy NoSQL adatbázis kezelés
  • Kódminőség iránti elkötelezettség
  • Jól strukturált, analitikus gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra és a csapatmunkára
  • Előny a haladó szintű ASP.NET MVC, WCF, MSSQL, Azure ismeret
  • Előny a szoftver architektúra tervezési tapasztalat és kapcsolódó eszközök ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged 6729 Szabadkai út 7.

Egyéb juttatások:

cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.