• A WebEye Telematics Group az európai telematikai piac egyik meghatározó szereplője. Teljeskörű telematikai szolgáltatást nyújtunk az ügyfeleink számára, mint például on-line járműkövetés, vezetési stílus elemzés, elektronikus útdíj fizetés.

    Fejlesztőink folyamatosan találkozhatnak izgalmas szakmai kihívásokkal a beágyazott fejlesztéstől a webes API-kon át a mobil felületekig.
  • Várjuk jelentkezésedet bővülő szegedi csapatunkba

    Senior Szoftverfejlesztő

    munkakörben

    Amit kínálunk:

    • A legújabb .NET, web és adatbázis technológiák használata
    • Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezetben
    • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunka Scrum módszertannal
    • Hosszú távú karrierlehetőség
    • Izgalmas szakmai kihívások
    • Kreatív, modern munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés

    Amit kérünk:

    • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat
    • Professzionális C# és .NET használat
    • Haladó szintű SQL és/vagy NoSQL adatbázis kezelés
    • Kódminőség iránti elkötelezettség
    • Jól strukturált, analitikus gondolkodás
    • Nyitottság a folyamatos tanulásra és a csapatmunkára
    • Előny a haladó szintű ASP.NET MVC, WCF, MSSQL, Azure ismeret
    • Előny a szoftver architektúra tervezési tapasztalat és kapcsolódó eszközök ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Szeged 6729 Szabadkai út 7.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.