Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője keressük

SENIOR Szoftverfejlesztő munkatársunkat.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Szoftverfejlesztői feladatok végrehajtása,
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, karbantartása,
  • Hibák keresése és javítása,
  • Fejlesztési dokumentációk készítése.

MIT KÉRÜNK TŐLED?:

  • Minimum 1-3 év tapasztalatot .NET fejlesztői munkakörben,
  • MS SQL adatbázis ismeretet (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés),
  • Verziókezelő rendszer gyakorlati ismeretét,
  • Önálló munkavégzést,
  • Felsőfokú végzettséget.

ELŐNY:

  • JavaScript fejlesztői tapasztalat
  • AngularJS ismeret
  • Szakmai angol nyelvismeret

MIT KÍNÁLUNK?

  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot
  • Felelősségteljes munkát
  • Rugalmas munkakörülményeket
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, küldd el részletes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.
Várunk!