Köszöntünk az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!
Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.
Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:
SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ (C#)
Feladatok:
  • Több rendszer fejlesztése .NET / C# alapokon
  • Front-End alkalmazások fejlesztése Angular JS alapon
  • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése
Elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség (min. BSc szintű műszaki végzettség)
  • .NET / C# / szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat AngularJS és Sharepoint használatban
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő és távmunka végzési lehetőség a projekt függvényében
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (béren kívüli juttatás, havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Közel 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága
Munkavégzés helye:
Budapest
Felkeltettük az érdeklődésed? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal.