ALPHA-VET Kft.

Senior Stratégiai Beszerző

Küldetésünk: AZ AGRÁRIUM JÖVŐJÉÉRT, ÁLLATAINK JÓLLÉTÉÉRT

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az AlphaVet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet senior stratégiai beszerző pozíció betöltésére.
Az AlphaVet Kft. beszerzési csapatának és beszerzési folyamatainak élére keresünk a vállalati beszerzésekért felelős nagy beszerzési tapasztalattal rendelkező új kollégát.
Az AlphaVet Kft. családi vállalat multinacionális beszállítói háttérrel. Több 10.000 hazai vevővel rendelkezünk. Nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!
Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés családias légkörrel, innovatív szemlélettel!
Munkáltatói díjaink:
Szerethető munkahely díj 2018/2020.
K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.
Családbarát munkahely díj 2019.

Főbb feladatok, munkák:

Senior stratégiai beszerzőt keresünk a csapatunkba, aki

  • újító, és rendszerező, szeret alkotni (beszerzési stratégia újragondolása, kidolgozása);
  • stratégiai beszerzőként a beszállítókon, az új termékeken, és a szerződési feltételeken tartja a szemét (stratégiai beszerzések irányítása, együttműködés kereskedelmi vezető kollégákkal);
  • tárgyalási képessége kiemelkedő, bármit meg tud szerezni vagy lealkudni (tárgyalások lebonyolítása);
  • a folyamatok átvizsgálásával mindig talál rejtett tartalékot (beszerzési folyamatok felülvizsgálata);
  • elemez, vizsgál, és új lehetőségeket keres (beszállítói kapcsolatok elemzése, új lehetőségek feltérképezése);
  • tárgyalás során végig a célon tartja a figyelmét és el is éri azt (ártárgyalások levezetése)
  • beszerzői csapatát motiválja, irányítja, ellenőrzi, és napról napra dolgozik azon, hogy hatékonyabban, lelkesebben dolgozhassanak (kb. 10 fős csapat irányítása).

Az álláshoz tartozó elvárások:

Nálunk van a helyed, ha

  • képes vagy észrevenni olyan lehetőségeket, amik sikeresebbé teszik az üzleti folyamatainkat;
  • becsületes és megingathatatlan vagy, csak a cég érdekeit nézed;
  • túl vagy már sok nehéz tárgyaláson, amiken sikereket értél el;
  • beszerzési vezetőként minimum 5-10 év vezetői és szakmai tapasztalatra tettél már szert;
  • tárgyalóképes, business angol nyelvtudással rendelkezel és gyakorlatod van angol nyelvű üzleti tárgyalások önálló lefolytatásában.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nagy előny, ha a fenti feladatokat és elvárásokat korábban már egy kereskedelmi cégnél, salesesekkel együtt dolgozva teljesítetted.

Amit kínálunk:

  • kiemelt juttatási csomag,
  • próbaidő után vállalati személygépjármű,
  • önálló, kreatív munkakör,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet,
  • szükség esetén ingyenes székesfehérvári szolgálati lakás biztosítása,
  • home office lehetőség (heti 1-2 nap).

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern munkakörnyezet
  5. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  6. Dolgozói tájékoztatás
  7. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  8. Nyaralási lehetőség
  9. Egészségmegőrzés
  10. Alapítványi segítség
  11. Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Céges autó, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Homoksor

Várjuk a fényképes önéletrajzokat!