Aktív fejlesztési tapasztalattal bíró, gyakorlott szoftvermérnököt keresünk teljes end-to-end megoldást nyújtó csapatunkba, aki a fejlesztési feladatai mellett felügyeli a kódminőségi és funkcionális minőségi elvárások betartását.

Senior Software Engineer (Java)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív részvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns fejlesztési tapasztalat legalább két meghatározó programozási nyelvben/keretrendszerben (Java/J2EE)
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • NodeJs/Typescript/Javascript programozásban szerzett tapasztalat
  • Hybernate Webservices ismeret
  • A Spring Boot keretrendszer ismerete
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Visual Studio Code, GitLab, Jira, Confluence, Sonar, Git
  • Problémamegoldó készség
  • Komplex munkakörnyezetben való eligazodás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest/Debrecen/Pécs/Szeged/Távmunka

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.