Positive by Hinora Group Kft
Jól éreznéd magad egy full positive munkahelyen? Akkor a Positive by Hinora Group Téged keres!

Senior Social Media Manager

wanted!

#Social csapatunknak máris szimpi leszel, ha az alábbiak igazak rád:

  • Érted miről szól a social media marketing!
  • Hiszed, hogy az ügyfélnek mindig igaza van!
  • Számodra meg sem kottyan stratégiában gondolkodni!
  • Vezetőként is komolyan szeled a hullámokat!

Mi leszünk az igazi, mert:

  • Hosszú távú karrierlehetőséget álmodtunk meg neked!
  • Ahány ügyfél, annyiféle kihívás vár, így soha nem fogsz unatkozni!
  • Nem csak a nevünk, de csapatunk is full #positive!
  • Reklámügynökségünk és fizetésünk is versenyképes!

FELADATOK:

  • Változatos tartalom előállítása az ügyfelek közösségi média felületeire
  • Közösségi média kampányok stratégiai és taktikai tervezése
  • 2 fős social media csapat szakmai vezetése
  • Ügyfelekkel történő folyamatos és aktív kapcsolattartás szóban és írásban egyaránt
  • Organikus és fizetett közösségi média kommunikáció összehangolása
  • Kapcsolattartás a társdivíziókkal
  • Riportok, statisztikák és prezentációk készítése

ELVÁRÁSAINK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves social media marketing gyakorlat (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Legfrissebb digitális marketing és közösségi média trendek naprakész ismerete
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Vezetői készség, vezetői ambíciók
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Tedd meg tétjeidet egy önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igénnyel! Légy te is #positive, kattints a „Jelentkezem” gombra!