SENIOR SOCIAL MEDIA MANAGER

A POS Services Kft. egy, a médiareklám területén tevékenykedő nemzetközi vállalatcsoport magyarországi leányvállalata.

Rád várunk a csapatban, ha:

  • Aktív vagy és mindent is tudsz a social media-ban sőt, aktuális tapasztalattal bírsz a közösségi média marketingben
  • Szinte azonnal és jól bele tudod magad élni egy ügyfél helyzetébe - legyen szó bárkiről és bármiről
  • Kifejezetten jól kommunikálsz – minden formában
  • Sokoldalú vagy, ha kell, prezentációt írsz, ha úgy hozza a sors, kreatív szövegekkel töltöd meg az összes social platformot, jobbnál-jobb öltekkel rukkolsz elő közös ötleteléseinken és ezeket magabiztosan prezentálod is
  • A komplex megoldások híve vagy
  • Igazi csapatjátékos személyét ismerhetjük meg benned
  • Nem okoz gondot a stratégiai gondolkodás, precizitás

Feladataid közé tartozna:

  • Social média kampányok stratégiai és taktikai tervezése, kivitelezése
  • Google ads social hirdetések kezelése - organikus és fizetett közösségi média kommunikáció összehangolása
  • Kreatív koncepció kialakításában való részvétel
  • Ügyfeleink közösségi média oldalainak teljes körű managelése, aktualizálása
  • Posztok, bejegyzések megírása és publikálása
  • Kapcsolattartás a társdivíziókkal, külsős partnerekkel
  • Riportok, elemzések, statisztikák és prezentációk készítése

Elvárásaink:

  • Minimum 2 éves (kizárólag ügynökségnél szerzett!) social media marketing gyakorlat (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Legfrissebb közösségi média trendek naprakész, alapos ismerete
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló, kreatív, felelősségteljes munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit mi tudunk biztosítani, hogy jól érezd magad nálunk:

  • versenyképes jövedelmet és többféle egyéb juttatást;
  • dinamikusan fejlődő és stabil hátteret;
  • jó hangulatú, fiatalos légkört;
  • emberközpontú szemléletet;
  • támogatjuk az ötleteidet;
  • jól megközelíthető irodát.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.