Senior SAP (BW module) Expert

Richter Gedeon Nyrt.

Budapest

Helló, SAP-s! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez, mint

Ezek a feladatok várnak Rád

  • HQ és leányvállalati felhasználók SLA szerinti L2 és L3 szintű támogatása, vagy a beérkező üzleti igények külső tanácsadóhoz történő eszkalálása
  • SAP jogosultsági igények szakmai ellenőrzése, új igények esetén szerepkörök kidolgozása
  • közreműködés a végfelhasználók oktatásában
  • modulfelelősi feladatok ellátása (BW területen):
    • fejlesztések szakmai irányítása, koncepció alkotás,
    • fejlesztési feladatok önálló végrehajtása (specifikálás, fejlesztés, dokumentálás, felhasználók betanítása),
    • üzemeltető kollégák támogatása
  • külső fejlesztők által végzett nagyobb fejlesztési projektekben, verzióváltásokban történő aktív részvétel, a koncepció alkotástól a megvalósításig
  • fejlesztések PROD rendszerbe történő telepítése
  • kapcsolattartás a felhasználókkal, üzleti területekkel, az FI-s munkacsoport többi tagjával, az egyéb modulfelelősökkel és a külső tanácsadó kollégákkal
  • gazdasági időszakok zárása során folyamatos rendelkezésreállás a felhasználói igényeknek megfelelően

Ezeket várjuk Tőled

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (IT vagy gazdasági területen)
  • 3+ év szakmai tapasztalat SAP BW üzemeltetői / fejlesztői munkakörben
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • SAP HANA ismeret

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap.

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Budapest