Senior rendszermérnök

munkatársakat keresünk

heterogén informatikai rendszerek tervezésére és implementációs feladataira.

FŐBB FELADATOK:

  • Informatikai rendszerek tervezése, ügyfél igények felmérése alapján
  • Heterogén informatikai rendszerek kialakítása, fejlesztése (a hardver telepítéstől az alkalmazások bevezetéséig)
  • L3-as szintű üzemeltetés támogatás
  • Értékesítő csapat műszaki támogatása / Presales tevékenység
  • LLD és HLD dokumentációk készítése

FELVÉTELI KÖVETELMÉNYEK:

  • Legalább 3 éves hardveres és szoftveres rendszermérnöki szintű informatikai tapasztalat
  • Legalább 3 éves gyakorlat komplex IT rendszerek kivitelezésében és üzemeltetésében
  • Magas szintű rendszermérnöki Microsoft szerver oldali ismeretek
  • Azure és M365 aktív konfigurációs gyakorlati tudás
  • Mentési rendszerek rendszermérnöki szintű ismerete (pl.: Veritas Backup Exec, VEEAM)
  • Virtualizációs technológiák rendszermérnöki szintű ismerete (VMware, Hyper-V)
  • Hálózati topológia kialakításában gyakorlati tudás, L2 hibakeresésben jártasság
  • Hálózat analitikai és tűzfal ismeretek (port és protokoll szinten)
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Gyártói szerveres minősítések, vizsgák (VMware, Microsoft, vagy egyéb hardveres)
  • Egyéb mentési alkalmazások ismerete (Netbackup, Yosemite)
  • Menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Kaspersky, F-Secure,stb.)
  • Hálózati L3 hibakeresésben jártasság (NMAP, Wireshark)
  • Scriptelésben és automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Linux alapú rendszerek ismerete (legalább rendszergazdai szinten)
  • Hasonló területen, rendszerintegrátor vállalkozásnál szerzett tapasztalat

AMIT MI NYÚJTUNK:

  • Több, mint 25 éve az IT piacon jelen levő stabil cégkörnyezet
  • Magyarországon egyedülálló projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődés gyakorlati projekteken keresztül
  • Piacvezető gyártok termékeinek és megoldásainak megismerése
  • Csapatmunka és Önálló munkavégzés lehetősége
  • Családias hangulat, nyugodt munkakörnyezet;

Munkavégzés helye:

Részben telephelyünkön

részben Home office

részben ügyfeleknél

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.