A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Informatikai csapatába

SENIOR RENDSZERGAZDÁT (Linux)

keres.

Feladatok:

  • RedHat Linux, Solaris szerverek üzemeltetése
  • Vmware infrastruktúra üzemeltetése
  • Operációs rendszerek működésének optimalizálása
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Éles és teszt környezetek kialakítása, működtetése
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel

Ideális pályázónk:

  • több éves elméleti és gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a következő témákban:
  • Redhat, Solaris, VmWare, VmWare SRM, Storage és SAN ismeretek
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalatot
  • Középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű
  • Strukturált gondolkodású
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű
  • Pontos, igényes munkavégzésű
  • IT szakirodalmat rendszeresen olvas, folyamatos a fejlődési igénye, önképző

Állás betöltése során előnyt jelent:

  • Nagios, iTop gyakorlat
  • középfokú, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ami a pályázathoz szükséges:

Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).