A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársa:

Senior Quality Engineer / Qualitätsingenieur (GM)

Feladatok:

  • Megbízható, hosszú távú minőségbiztosítási rendszer fejlesztése és tovább bővítése,
  • A minőség szempontjából releváns eljárások és folyamatok figyelemmel kísérése és optimalizálása;
  • Vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás;
  • Új termék bevezetési folyamatok támogatása;
  • Termékdokumentációk átvizsgálása, módosítások elvégzése, új dokumentációk készítése
  • PPAP dokumentációk jóváhagyási folyamatában való részvétel;
  • Minőségügyi mutatók nyomon követése, riportok készítése;
  • A termék és a gyártási folyamat kapcsán felmerülő hibákra javító akciók kezdeményezése;
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riport készítése, kommunikáció a vevőkkel;
  • Aktív részvétel belső és külső auditokon;
  • Munkavállalók minőségügyi szemléletének fejlesztése;
  • Folyamatfejlesztés a társterületekkel;
  • A problémák kezelése, gyökérokok elemzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási mérnök, gépészmérnök, vegyészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök);
  • 3-5 éves termelő vállalatnál (AUTÓIPAR), minőségügy területén, minőségbiztosítási és minőségnövelő intézkedések bevezetésében, bővítésében és végrehajtásában szerzett szakmai, vezetői tapasztalat (minőségbiztosítási mérnök, minőségbiztosítási csoportvezető, Qualitätswesen, Qualitätsingenieur, Senior Quality Engineer, Quality Teamleader, Groupleader);
  • Aktív NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás;
  • Autóipari szabványok ismerete (ISO TS / IATF 16949, VDA 6.3);
  • Belső auditor, internal auditor képesítés;
  • Minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, FMEA, 8D, 5WHY, Ishikawa);
  • Magas stressztűrő képesség;
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre;
  • Utazási hajlandóság;
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely