A RAW Development Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Senior projektmenedzser

    A RAW Development ingatlan-projektek menedzsmentjével foglalkozó és mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő szervezet.

Feladatok:

  • A projektek végrehajtásába bevont kollégák átfogó irányítása
  • Projektekhez kapcsolódó megrendelések kommunikációjának kezelése
  • Projektek operatív végrehajtása, projekt menedzsment feladatok elvégzése, projekt csapat koordinálása
  • A projektek szervezeti struktúrájának és erőforrás igényének meghatározása
  • A projektekhez kapcsolódó, szervezeti pénzügyi koordináció, profitabilitás biztosítása az egyes projektek szintjén
  • Kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
  • Projekt végrehajtáshoz kapcsolódó minőségirányítási rendszer szisztematikus alkalmazásának biztosítása az egyes projektek szintjén
  • Riportálás az üzletág vezetője felé

Szükséges, legfontosabb képességek

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény

Szükséges végzettség

  • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök, épületvillamossági vagy épületgépész diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes fizetés

Szükséges nyelvtudás:

  • Előny a tárgyalóképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.