Greenventions Kft.

Cégünk informatikai rendszerbevezetési projektek vezetésére és támogatására szakosodott ügyfél és beszállító oldalon egyaránt.

Az ügyfél és a projekt portfolió döntően multinacionális cégek és az államigazgatási szektor megrendeléseire épül.

Senior Project Manager

Főbb feladatok, munkák:

    Nagy méretű informatikai fejlesztési projektek sikeres szállítása érdekében keresünk ambiciózus új kollégákat Senior Projekt Manager munkakörben az alábbi feladatokra:

    • Projekt szállítás öszefogása beszállítói oldalon
    • Alvállalkozók kezelése
    • Ügyfél kapcsolattartás PM és management szinten egyaránt
    • Általános PM feladatok ellátása (státusz, előrehaladás, erőforrások, risk és issue kezelés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Tapasztalat:

    • Nagy informatikai rendszerintegrációs projekt szállításában szerzett PM tapasztalat elvárás.

    Képzettség:

    • Felsőfokú végzettség (preferált: informatikai, gazdasági, idegenforgalmi)
    • Angol nyelvtudás

    Képességek:

    • Minél jobban illenek rád a következő jelzők, annál jobb: ambiciózus, önálló, gyors, igényes
    • Tudnod kell, mit kezdj egy rosszul strukturált problémával (hogy megoldódjon)
    • Informatikai háttérismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tanácsadó cégnél, nagyobb multinál, vagy közszférában szerzett releváns tapsztalat és referenciák.
    • Ambíció nagy projektek sikeres szállítására.
    • A projekt üzleti tartalma iránti fogékonyság.

Amit kínálunk:

    A szokásos hirdetések jól csengő pontjai, mint jó kompenzációs csomag, fiatal csapat és változatos feladat mellett nálunk egy frissen épülő cég kialakításában is részt vehetsz.

    Nálunk nincs 10 éve bekövesedett hierarchia. Képességek és ambíciók mentén nyitva minden kapu.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzot csatolj kérlek, amelyik jobban sikerült.