Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

    Senior projekt manager - Budaörs Központ

    Feladatok

    • Kiemelt, vállalati szintű, több projektből álló, internetes kiskereskedelmi folyamatok fejlesztésére irányuló program üzleti oldali önálló irányítása
    • Rendszeres, felsővezetői, stratégiai és szakmai egyeztetések előkészítése és levezetése a program és projektek előre mozdítása érdekében
    • A projekt tevékenységek átfogó meghatározása és annak ütemezése, valamint erőforrás és költségvetés terveinek elkészítése és nyomonkövetése
    • Projektben résztvevő külső és belső munkatársak munkájának céltudatos irányítása és a projekt kontrolling funkció rendszeres gyakorlása
    • A projektek folyamatos nyomon követése, a hiba/kockázat riport vezetése valamint szükség esetén eszkaláció és döntéshozatal előkészítése
    • Agilis, célorientált projektvezetési szemlélet napi szintű alkalmazása

    Elvárások

    • felsőfokú (egyetem / főiskola) gazdasági vagy műszaki végzettség
    • jelentős projekt módszertani ismeretek
    • minimum 5 év projekt vezetésében szerzett tapasztalat (referencia projektek bemutatása)
    • minimum 3 év program vezetésében szerzett tapasztalat (referencia programok bemutatása)
    • aktív, a fenti feladatok napi elvégzéséhez szükséges szintű angol nyelvtudás
    • vásárló-orientált szemlélet, gondolkodásmód

    Előnyök

    • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
    • offline és online kereskedelem, áruházi operáció, IT, supply chain, logisztika fejlesztés területen szerzett program- és projektmenedzseri tapasztalat
    • projekt menedzsment képesítés
    • mindennapi munkavégzéshez szükséges szintű francia nyelvtudás

    Juttatások

    • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
    • Cafetéria kártya
    • 5% vásárlási kedvezmény
    • Fejlődési prémiumrendszer
    • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
    • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
    • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
    • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
    • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
    • Home-office lehetőség
    • Mobil telefon
    • Laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Üzletfejlesztő
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Projektmenedzsment

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség:

    • Főiskola

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Munkavégzés helye:

    Budaörs