Senior projekt kontroller

munkatársat

keresünk az

Egészséges Budapest Programba

Főbb feladatok, munkák:

  • projektek pénzügyi feladatainak ellátása, a tervezéstől a projekt zárásáig
  • közreműködés a projekthez tartozó szerződések előkészítésében
  • a projekt megvalósítása során a fedezet rendelkezésre állásának figyelemmel kísérése
  • részvétel a likviditásmenedzsment tervezésében
  • a projektek beérkező számláinak, kapcsolódó dokumentumainak ellenőrzése
  • közreműködés fedezetigazolások kiadásában
  • pénzügyi szakértelem biztosítása közbeszerzési eljárásokban
  • időszakos és ad-hoc pénzügyi jelentések elkészítése
  • projekt kontrolling rendszer kialakítása és működtetése
  • együttműködés a projektvezetőkkel
  • elektronikus iratkezelés

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • legalább 5 év pénzügyi, kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • közbeszerzési, adózási, számviteli szabályok ismerete
  • alapos, precíz, önálló munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • rendszerszemlélet
  • aktív, angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • MS office készségszintű használat, ezen belül excel magas szintű ismerete

Előny

  • pénzügyi/gazdasági területen szerzett vezetői tapasztalat
  • projekt pénzügyi menedzsment tapasztalat
  • EU támogatásból megvalósuló projektek elszámolásának ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.