Senior Product Owner (ecommerce)

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és egyben legerősebb online üzleti szolgáltatása. Ennek köszönhető, hogy a nemzetközileg is elismert termékportfoliónkat folyamatosan tovább erősíthetjük. A B2B termékmenedzsment csapat feladata a meglévőtermékeink minőségének és megfelelőségének magas szintű biztosítása, az ügyféligényekhez való igazítás és az új toborzást támogató megoldások fejlesztése. Ehhez az izgalmas feladathoz keressük új kollégánkat a
következő munkakörbe:

Senior Product Owner

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • A Profession. hu e-Commerce csatornájának termékmenedzsmentje, amelyet éves szinten több mint 10.000 vállalat használ sikeresen és évi 3 milliárd Ft árbevételért felel
  • Az e-Commerce csatornához kapcsolódó rövid és hosszú távú termékcélok és stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Az e-Commerce csatorna üzleti sikerességének, stabil működésének és folyamatos innovációjának biztosítása
  • Éves termék roadmap-ek tervezése és megvalósítása
  • Product Backlog elkészítése, folyamatos menedzselése és megvalósítása
  • Fő üzleti céljaid lesznek: kosárérték és csatornakonverziós arány növelése, felhasználói élmény fejlesztése, online értékesítéshez kapcsolódó üzleti folyamatok digitalizálása
  • A piac igényeinek és dinamikáinak állandó megfigyelése hazai és nemzetközi viszonylatban
  • A termékek működésének rendszeres ellenőrzése, minőségbiztosítása: online analitikai mérőszámok monitoringja, e-commerce területet érintő üzleti és pénzügyi riportok nyomon követése
  • Az ügyféligények és észrevételek összegyűjtése, feldolgozása és beépítése a termékekbe
  • Pénzügyi eredmények nyomon követése az üzleti terv kézbentartása
  • Folyamatos együttműködés az értékesítési, marketing és fejlesztési csapatokkal a termékcélok hatékony leszállítása érdekében,
  • A fentieken kívül más, nagyobb méretű, a szervezet több egységén átívelő üzleti projektek menedzselése
  • Ökoszisztémában való gondolkodás

A HÁTTÉR, AMIT KERESÜNK:

  • 3-5 éves tapasztalat webshop, vagy e-commerce csatorna termékmenedzsmentjében
  • Analitikai skill-ek: Google Analytics, Hotjar, PowerBI
  • Ügyfélelégedettségi metrikák ismerete (pl.: NPS, CES, CSAT)
  • Tapasztalat online fizetési rendszerek folyamatának menedzselésében
  • Gyakorlatias hozzáállás és erős végrehajtási képesség, mert nem szeretünk a fióknak dolgozni
  • Kiváló kooperációs attitűd, mivel a mindennapokban legalább 4 területtel kell hatékonyan együttműködnöd
  • Üzleti fókuszú stratégiai gondolkodás, mert hiszünk abban, hogy az ügyfél elégedettsége lehetővé teszi számunkra, hogy egy forintból kettőt csináljunk
  • Magabiztos angol nyelvtudás, amellyel kiaknázhatod a nemzetközi cégcsoportban rejlő szakmai lehetőségeket
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete előnyt jelent
  • Érts a fejlesztők nyelvén, tudj velük gördülékenyen együtt dolgozni
  • Legyen szemed a jó UX-hez, de nem szükséges, hogy te végezd el a tervezési feladatokat

MIT KÍNÁLUNK?

  • Stabil, piacvezető és online cég vagyunk – Ez biztonságot ad vírushelyzetben is, és biztosítja, hogy legyen forrás és lehetőség arra, hogy nagy dolgokat alkothass
  • a Profession. hu e-commerce csatornája a vállalat árbevételének jelentős részéért felel, így az itt megvalósuló ötleteid, fejlesztéseid jelentős üzleti hatással bírnak
  • Szakmai eseményeken, konferenciákon való részvétel itthon és külföldön egyaránt
  • Magas minőségű szolgáltatásokat biztosítunk, ehhez pedig a legjobb eszközöket biztosítjuk neked
  • A cégcsoport nemzetközi workshopjain és projektjeiben való részvétel, tudásmegosztás, utazások
  • Profi és szenvedélyes munkatársakkal dolgozhatsz, akik ugyanolyan ambiciózusok és jófejek, mint Te
  • Transzparens, átlátható kompenzációs csomag, amelynek részét képezik teljesítményarányos bérelemek is
  • Rugalmasság és HO – Betanulásodat követően Te döntöd el, mennyit dolgozol az irodában, és mennyit otthonról, vagy bárhonnan, ahol van net

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.