Jó analitikus készségeid vannak?
Érdekel a digitális média világa, és gyakorlatod is van PPC területen?
Magabiztos vagy Google Ads használatában?
Megtapasztalnád, hogy milyen sokat tanulhatsz egy nemzetközi médiaügynökségnél?

AKKOR ITT A HELYED!

Magyarországi leányvállalatunk bővíti csapatát, ezért

Senior PPC Specialist munkatársat

keresünk budapesti modern irodánkba.
Hiszünk abban, hogy motivált munkatársakkal nagyszerű dolgokat lehet véghez vinni.

Miért jó nálunk dolgozni?

    • felelősségteljes munka vár stabil nemzetközi cégnél, egy agilis csapat tagjaként
    • igényes budapesti munkakörnyezetben töltheted idődet
    • szerteágazó ügyfélportfolión dolgozhatsz
    • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatunk
    • versenyképes jövedelmet nyújtunk, egyéb juttatásokkal
    • kiszámítható munkabeosztásod lesz
    • továbblépési lehetőséget biztosítunk
    • támogató vezetők segítik munkádat

Feladataid lesznek:

    • SEM stratégiák kidolgozása, együttműködve a Search & Programmatic vezetővel
    • SEM kampányok teljes körű setupolása és napi szintű optimalizálása
    • statisztikák, elemzések, havi SEM riportok készítése
    • landing oldalak analitikájának követése, konverziós mérésekre való javaslattétel
    • prezentációk készítése és prezentálása az ügyfeleknek magyar és angol nyelven
    • SEM tréningek tartása ügyfelek, belső munkatársak részére

Te vagy a mi emberünk, ha:

    • legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben
    • gazdasági vagy statisztikus, vagy matematikus diplomád van (vagy más diplomád van, analitikus készségeid erősek)
    • performance alapú kampányok futtatásában gyakorlatot szereztél
    • Google Adwords-öt magas szinten ismered, magabiztosan használod
    • Google Analytics-ot gyakorlott felhasználói szinten ismered
    • rutinosan használod az Excelt, és a Power Point-ot
    • középfokon tudsz angolul, írásban erős készségeid vannak
    • proaktív személyiséged van, emellett alapos, precíz a munkastílusod
    • előny: Pivot/ DoubleClick/ DV360 ismereted van, és ha PPC vagy média ügynökségnél is dolgoztál már

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest