Ügyfelünk Magyarország legnagyobb, folyamatosan fejlődő, ipari automatizálással foglalkozó nemzetközi mérnökirodája, mely jelenleg célgépek, illetve robotcellák programozásához értő új kollégát keres

Senior PLC programozó

pozícióba.

FELADATOK:

  • Robotcellák, célgépek programozása, beüzemelése
  • Gépkonstrukciók fejlesztése programozói oldalról és ezek kapcsán a szükséges műszaki egyeztetéseket elvégzése
  • Mindkét tevékenységi pont jellemzően az ügyfeleknél onsite (és akár külföldön) zajlik, így az ehhez szükséges utazások menedzselése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú mérnöki/műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves TIA Portal/Siemens PLC programozói gyakorlat, ill.
  • Legalább 2 éves belföldi vagy külföldi terepi/ügyfélkörnyezetben szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű-vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság belföldön és külföldön egyaránt
  • Autodesk Inventor, AutoCAD, Eplan rendszerek ismerete előny

KÍNÁLT JUTTATÁSOK:

  • Biztos, hosszú távú munkahely, fiatalos és összetartó csapat
  • Változatos feladatok/projektek/ügyfelek, ill. szakmai és vezetői pályamodell karriercéljaidat megtámogatandó
  • A projektek induló szakaszában is aktív részvételi lehetőség
  • Testreszabott juttatási csomag
  • Mobiltelefon és laptop, az utazásokhoz céges autó
  • Külföldi tartózkodás esetén napidíj, szállás és teljes ellátás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest