Helló, üzemeltető! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Senior Platform support specialistként!

Csatlakozz hozzánk

  • Szerverek és infrastrukturális rendszerek üzemeltetése és üzemeltetéshez köthető fejlesztési feladatokban részvétel
  • Globális Platform (szerverek és infrastrukturális rendszerek) üzemeltetése
  • Közreműködés az IT platformok eszközigényeinek felmérésében és a beszerzés szakmai támogatása
  • Datacenter üzemeltetése
  • Szerverek ás adattárak hozzáféréseinek kezelése
    • készenlét és ügyeleti támogatás
  • Incidenskezelési folyamatokban szakértői tevékenység
    • Major incidens kezelés
  • Root cause vizsgálat
  • Change folyamatok tervezése, végrehajtása
  • Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása

Feladatok

  • Microsoft Hyper-V, VMware alapú hostok, cluster környezet üzemeltetése
  • Microsoft Windows, Linux alapú virtuális gépek és fizikai szerverek üzemeltetése; életciklus alatti patch management, szerverek kivezetése
  • MS Active Directory infrastruktúra, Azure AD konfigurációja, üzemeltetése
  • Storage, központi tároló megoldások, tárhely szolgáltatások, kihelyezett tároló eszközök, konfigurációja, felügyelete, üzemeltetése
  • Mentési rendszerek diszk és tape alapú megoldások, archívumok konfigurációja, felügyelete, üzemeltetése; szalagkezelés felügyelete, Backup & restore (execution, testing), Archiving & restore (execution, testing)
  • Disaster recovery (testing, execution) feladatok
  • Vírusvédelmi és levél szűrő rendszerek konfigurációja, felügyelet, üzemeltetése menedzsmentje, futtatása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Nagyvállalati szerver üzemeltetési tapasztalat (3-5 év)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Informatikai feladatok folyamat alapú szemléletmódja
  • Önálló döntésképesség
  • Rendszerszemlélet, koncepcionális gondolkodás

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.