Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Trenkwalder Kft.
Motivált Senior PHP fejlesztő munkatársat keresünk webes fejlesztéssel foglalkozó Partnercégünkhöz.

Senior PHP fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Webes fejlesztés
  • 3-5 fős csapat irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP 5.5+ magabiztos ismerete
  • SQL magabiztos ismerete (a mysql tudás nem elegendő)
  • Cache megoldások ismerete
  • Verziókezelők alapos ismerete (Git, SVN)
  • Linux felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat, jófej kollégák
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai és angol nyelvi továbbképzés
  • Izgalmas hazai és nemzetközi projektek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior PHP fejlesztő
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: Webes fejlesztés 3-5 fős csapat irányítása
  • Elvárások: PHP 5.5+ magabiztos ismerete SQL magabiztos ismerete (a mysql tudás nem elegendő) Cache megoldások ismerete Verziókezelők alapos ismerete (Git, SVN) Linux felhasználói szintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>