MikroCredit Zrt.
  • Dinamikusan fejlődő budapesti székhelyű Pénzintézethez keresünk fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióra megfelelő jelölteket:
  • Senior php fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Innovatív FinTech cégbe, webes technológiákra épülő alkalmazások, mikroszervizek fejlesztésével, továbbfejlesztésével foglalkozó csapatunk bővítésére keresünk tapasztalt PHP fejlesztőket.
      Bevonunk majd a műszaki tervezésbe (pl kód architektúra, API-k, adatbázis, stb.), implementálásba, a felmerülő hibák feltérképezésbe, javításba, dokumentációba egyaránt.
      Munkádat támogatja majd a csapat többi programozója, a vezetőfejlesztő, tesztelő és sysadmin kolléga is, ill. a kódjainkhoz tartozó automata tesztek.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel:
      • több éves, de legfőképp alapos php ismeret
      • symfony + doctrine ismerete
      • frontend fejlesztési ismeretek (html, css, js)
      • mysql ismeretek
      • verzió kezelő ismeret
      • kommunikáció képes angol nyelvtudás
      • önállóan, de együttműködve tudsz csapatban dolgozni
      • nem ijedsz meg a problémáktól, és gyors, hatékony megoldásokat keresel
      • van benned tanulás iránti vágy és hajlandóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • dolgoztál már linux-os környezetben,
      • fejlesztettél már alkalmazást docker környezetre,
      • találkoztál már automata tesztetekkel
      • szereztél mssql, postgresql tapasztalatokat is
      • szereztél nodejs, express tapasztalatokat is
      • nem idegen a typescript
      • képes vagy rendszer szinten gondolkodni
      • nem veted meg a dokumentáció készítést
      • dolgoztál már pénzügyi szervezetben

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Modern irodai környezet, jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat
      • Home office lehetőség
      • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
      • Alkalmazotti munkaviszony, stabil, hosszú távú munkalehetőség, előrelépés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1123 Budapest, Alkotás utca 50.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold a szakmai tapasztalataidat tartalmazó önéletrajzodat.