Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE KFT.)

Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

SENIOR PÉNZÜGYI ELEMZŐ

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Belső elszámolóárak és eladási árak karbantartása, árváltozások elemzése.
  • A vállalat éves és középtávú terveinek, előrejelzéseinek elkészítése.
  • Terv- és tényadatok összehasonlítása, eltérések elemzése.
  • Költség- és bevételtervezés, előrejelzés.
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a vállalat vezetése számára.
  • Készletek értékelése, készletváltozás elemzése.
  • Részvétel a havi zárásokban, éves auditokban.
  • J-SOX dokumentációk elkészítése, audit támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség.
  • 5-7 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó analitikus készség, rendszerszemlélet.
  • Proaktív gondolkodás, precíz munkavégzés.
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret.
  • SAP átfogó ismeret, CO Modul használata.
  • Haladó szintű MS Excel tudás (pivot, függvények).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér.
  • Rugalmas munkarend.
  • Cafetéria.
  • Teljesítménybónusz 2 alkalom/év.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Melegétkezési lehetőség.
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok.
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet, kérjük magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el.