Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Senior pénzügy-számviteli munkatárs (német)

Munkavégzés helye: Kronospan-MOFA Hungary Kft., Mohács, Budapesti út 72.

Feladatok:

A mohácsi székhelyű Kronospan-MOFA Hungary Kft. nagy létszámú számviteli központot, SSC-t működtet, melyben a külföldi társvállalataink számviteli feladatait látja el. Az egyre bővülő tevékenységhez keressük új munkatársunkat az alábbi feladatok ellátására:

  • Beérkező szállítói számlák könyvelése, fizetése, kapcsolattartás a szállítókkal, folyószámla-egyeztetés
  • Vevői kör menedzselése, folyószámla-egyeztetés, beérkező fizetések könyvelése, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Szoros együttműködés a társrészlegekkel
  • Reportok, ad hoc jelentések készítése a a management számára, elemzési és kontrolling feladatok
  • Havi és éves zárási feladatok előkészítésében, összeállításában való részvétel

Elvárások:

  • Pénzügy-számviteli felsőfokú végzettség (mérlegképes könyvelők és pénzügyi-számviteli ügyintézők jelentkezését is várjuk)
  • Minimum 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
  • Nyitottság, megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő pénzügy-számviteli osztályának munkájában
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • A német / angol nyelv napi szintű használata
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát.

Gazdóf Laura – HR vezető

KRONOSPAN – MOFA Hungary Kft., HU – 7700 Mohács

NE CSAK TARTSA A LÉPÉST, LÉPJEN ELŐRE!