A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és egyben legerősebb online üzleti szolgáltatása. Tulajdonosunk a svájci-német érdekeltségű Ringier-Axel Springer csoport, mely komoly digitális érdekeltségekkel rendelkezik világszerte. A Profession.hu sikerének kulcsa a remek csapat és a folyamatos fejlődés és innováció.

Amennyiben szeretnél további információt kapni és kíváncsi vagy, hogy milyen egy nap nálunk, nézd meg az alábbi videót!
A Profession.hu csapata

Senior Online Termékmenedzser

munkatársat keres!

Miért válassz minket?

    Mert Magyarország vezető állásportáljánál biztos munkahely, remek csapat és kiváló munkahelyi légkör vár. A Profession.hu portfóliójába tartozó Munkahelyek.hu, és a Jobmonitor.hu termékeink kiemelt szerepet kapnak a stratégiánkban, ezért nagyon fontos szereped lesz nálunk a szervezetben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Profession.hu látogató piaci céljainak teljesítése, azaz minél több munkavállalónak legyen kedve új állást keresni és találni nálunk
  • Munkahelyek.hu szinergiájának erősítése a Profession.hu oldallal
  • Termékfejlesztési javaslatok kidolgozása és végrehajtása: pl. munkavállalói ügyfélélmény javítása, keresés önéletrajz adatbázis és jelentkezés oldalon.
  • A termékek működésének ellenőrzése, minőségbiztosítása: azaz folyamatos tesztelése annak, hogy a lehető legjobb ügyfélélménnyel találkoznak az álláskeresők.
  • Riporting: látogatói számokról, jelentkezési tranzakciókról és konverziós számokról

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági, HR, műszaki menedzser, gazdasági informatikus)
  • Online termék menedzselésével és fejlesztéssel kapcsolatos folyamatok átlátása, hogy egy nyelvet beszélj a projektjeidben részvevőkkel,
  • Google Analytics alapos ismerete, hogy értékes adatokra bukkanj, amikor riportolsz,
  • Üzleti gondolkodás, hogy ne csak a termékfejlesztésben lásd a világmegváltást,
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás: ez egy one-man-show, de sok emberrel kell együttműködnöd, ezért
  • Jó tárgyalási készség is szükséges,
  • Megbízható angol nyelvismeret a nemzetközi együttműködésekben való részvételek miatt fontos.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Classified terméken szerzett tapasztalat, hiszen a Profession.hu is egy ilyen vertikum.
  • Mobil platformon szerzett tapasztalat, mert termékeinket többen használják mobilon, mint desktopon.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.