Fruitdock Kft.

Senior NodeJS fejlesztő / Senior Backend fejlesztő

    Szeretnéd végre a munkád gyümölcsét kézzel fogható termékként látni programozóként? Senior fejlesztőket keresünk új irodánkba évek óta sikeresen működő egyedi hardver-, és szoftvermegoldásokat fejlesztő cégünkhöz. Csatlakozz egy izgalmas, nemzetközileg is nagy port kavaró termék fejlesztéséhez!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 5+ év backend fejlesztési tapasztalat
  • Magabiztos JavaScript(ES6) gyakorlat
  • Node ökoszisztémában való jártasság
  • Aszinkron programozás gyakorlati ismeretek
  • Erős Linux alapismeretek
  • RESTful terminológia ismerete, maturity modell
  • Verziókezelés (GIT) probléma nélküli használata
  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy végzős egyetemista
  • Minimum alap szintű angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság az új technológiák megismerésére, tanulási vágy és képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PHP, HTML, MySQL, CSS nyelvekkel szerzett tapasztalat
  • Beágyazott és ARM alapú rendszerek ismerete
  • Linux és C nyelv mélyebb ismerete, munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Otthonos, modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő, homeoffice lehetőséggel
  • Hosszú távú munka teljes munkaidőben
  • Igény szerinti továbbképzések, tréningek

Egyéb információ az állásról:

  • Bérezés: 1.100.000 - 1.400.000 (Tapasztalattól függően)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Budakeszi

Ha felkeltette a pozíció a figyelmed, kérlek jelentkezz önéletrajzzal, referenciákkal, esetleg git linkkel.