SENIOR .NET SZOFTVERFEJLESZTŐ (SZEGED)

    Szeretnél a legújabb .NET, web kliens és adatbázis technológiákkal dolgozni?
    Minden vágyad egy pezsgő, fiatalos szakmai közösség?
    Otthon érzed magad a Scrum módszertanban?

    Ha a válaszod IGEN, nálunk a helyed szoftverfejlesztőként!

FELADATOK:

  • Cégünk telematikai szolgáltatásait támogató back-end rendszerek fejlesztése és karbantartása .NET keretrendszerben
  • Teljes SDLC folyamat lefedése csapatmunkában, Scrum módszertan szerint
  • Üzleti igények és értékek megértése, elemzése fejlesztési szempontok szerint

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • Legalább 5 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Professzionális C# és .NET keretrendszer tudásod van
  • Kódminőség iránt elkötelezett vagy
  • Jól strukturált, analitikus gondolkodásmód jellemez
  • Nyitott vagy a csapatmunkára és a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Előny a szoftver architektúra tervezési tapasztalat és kapcsolódó eszközök ismerete

Előnyök:

  • .NET Core/ASP.NET MVC/Web API/gRPC tapasztalat
  • C++ alapismertek
  • Haladó szintű SQL és/vagy NoSQL tudás
  • API/SDK fejlesztési tapasztalat
  • Térinformatikai ismertek
  • Fejlesztésben hasznosítható matematikai háttér

MIÉRT JELENTKEZZ HOZZÁNK?

  • A legújabb .NET, web és adatbázis technológiákkal dolgozhatsz
  • Változatos fejlesztési feladatok várnak, nemzetközi üzleti környezetben
  • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunkban lesz részed, Scrum módszertannal
  • Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk
  • Izgalmas szakmai kihívások várnak
  • Kreatív, modern munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid
  • Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk a munkád
  • Cafeteria
  • Nyelvtanulást támogatjuk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6729. Szeged, Szabadkai út 7.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!