Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyar tulajdonban lévő, hazai és nemzetközi piacon is jelen levő, szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Senior .NET fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatbázis tervezése és fejlesztése
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ASP.NET és relációs adatbázisok ismerete
  • Visual Studio használatában szerzett tapasztalat
  • MS SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat
  • Objektum-orientált alapismeretek és strukturált gondolkodásmód
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos részvétel nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Friss, modern technológiák alkalmazása
  • Rendszeres szakmai képzések
  • Céges rendezvények
  • Gyümölcskedd

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior .NET fejlesztő
  • Rövid pozíció név: .Net fejlesztő
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Adatbázis tervezése és fejlesztése Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Elvárások: ASP.NET és relációs adatbázisok ismerete Visual Studio használatában szerzett tapasztalat MS SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat Objektum-orientált alapismeretek és strukturált gondolkodásmód Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16