A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Senior .NET fejlesztő - 53201

36308496424

Főbb feladatok, munkák:

  • egy Windows alapú alkalmazás fejlesztése és karbantartása agilis alapokon,
  • részvétel a hibakeresésben és a hibajavításban,
  • dokumentációk elkészítése,
  • meglévő alkalmazások támogatása Windows platformon,
  • robust codebase karbantartása és fejlesztése,
  • szoros együttműködés a fejlesztő, a tesztelő és az üzemeltető kollégákkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség és/vagy legalább 3 év .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • XAML alapú UI fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • hibakeresésben, unit tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • nagy komplexitású kódok refaktorálásban szerzett tapasztalat,
  • csapatjátékos személyiség,
  • igény a technológiai újdonságok megismerésére.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési környezetben szerzett tapasztalat,
  • ASP.NET ismeret,
  • Windows asztali alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat (WPF, Metro, UWP),
  • verziókezelésben, hibakeresési rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat (TeamCity, Jenkins, BitBucket and JIRA).

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális, modern, szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  • kiváló csapat.

Megbízó profilja:

  • Partnerünk, az egyik legismertebb Magyarországról start-upként indult, jelenleg már négy kontinensen számos irodával rendelkező, differenciált termékportfóliót fejlesztő informatikai vállalat 300 fős budapesti csapatának bővítésére új kollégákat keres.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Érdeklődni lehet: 36308496424

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857