Senior .Net fejlesztő (B103SNF)

Partnerünk svájci tulajdonban lévő fejlesztő vállalat, mely a 13. kerületben található közel a WestEndhez, ahová jelenleg senior .NET fejlesztőket keresünk.

Feladatok:

  • Meglévő és új alkalmazások fejlesztése, optimalizálása, karbantartása
  • Egy nemzetközi csapat tagjaként, változatos projekteken való részvétel
  • Időnként külföldi utazásokon való részvétel, ahol az ügyfelekkel van lehetőség találkozni

Elvárások:

  • Legalább 5 év .Net fejlesztő tapasztalat
  • Magabiztos tudás Microsoft technológiákban (.NET, MSSQL, MVC, Azure)
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására

Amit a cég kínál:

  • Változatos projektek nemzetközi ügyfeleknek
  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria keret
  • Bónuszkifizetés évi 2 alkalommal
  • Családias, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.