A Dyntell Magyarország Kft. két évtizedes múlttal fejleszt és vezet be vállalatirányítási (ERP), ipari automatizálási és üzleti intelligencia (BI) rendszereket Európa számos pontján, az elmúlt 4 évben pedig már az Egyesült Államokban is.

Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához új kollégákat keresünk fiatalos csapatunkba

Senior .NET C# fejlesztő

pozícióba.

Amennyiben csatlakozol a Dyntell Software csapatához:

  • Tagja lehetsz egy 20 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar családi vállalatnak
  • Kiemelkedő jövedelemben és havi juttatásokban részesülhetsz, béren kívüli juttatásokkal, túlóra pótlékkal, teljesítményarányos havi prémiummal
  • Távolról, home office-ban is dolgozhatsz
  • Inspiráló szakmai légkör vesz majd körül, rendszeres belső képzésekkel, valódi lehetőséget biztosítva a fejlődésre és előrelépésre
  • Részt vehetsz csapatépítő programjainkon, céges kirándulásainkon, és világhírű grill partijainkon az irodai tetőteraszon

Továbbfejlődésed ugyanúgy célunk nekünk is, épp ezért:

  • Bekapcsolódhatsz ERP rendszerünk új, .NET alapú változatának tervezésébe és fejlesztésébe
  • Bekapcsolódhatsz a Web alapú új BI rendszerünk back-end kódjának fejlesztésébe, webes tapasztalatokkal akár a front-end fejlesztésbe is
  • Ha van Android tapasztalatod, vagy érdeklődsz ezen technológia iránt, akkor részt vehetsz a BI alkalmazásunk mobil változatának fejlesztésében is
  • A Dyntell oktatási tematikáját követve egy profi vizsgarendszerben adhatsz számot a tudásodról, egyre magasabb szintre lépve ezáltal cégünk életpálya modelljében, melyhez különböző juttatások és kiváltságok is társulnak

Rád váró feladatok:

  • Dyntell Bi vastagkliens funkcióinak továbbfejlesztése, új funkciók fejlesztése
  • Refactoring és optimalizálásai feladatok elvégzése
  • Hibajavítások, karbantartások elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

    Haladó szinten ismered az alábbiakat:
    • .NET keretrendszert, különös tekintettel a winforms-ra
    •  C# nyelvet
    •  Legalább egy népszerű, SQL alapú adatbáziskezelőt
    •  ADO.Net adatszolgáltatót
    •  Visual Studio 2015-öt vagy egy afölötti verzióját
    Továbbá:
    •  Innovatív szemlélet és proaktív hozzáállás jellemez
    • Szakmai angol nyelvtudással bírsz
    • Jól tudsz csapatban dolgozni
    • Pontosan, precízen végzed a munkád, nagyfokú önállóság jellemez

Előnyt jelent, ha ismered a következőket:

  • DevExpress keretrendszer
  • Fastreport .Net
  • LinQ, Autofac, MVVM
  • Adatvizualizációs eszközök
  • Dokumentum vagy gráf alapú adatbáziskezelők
  • Konkurens BI termékeket, pl: Qlik, Tableau, Power BI
  • Unit Testing
  • Agilis módszereket: Scrum, TDD, páros programozás stb.

    Munkavégzés helye: Debrecen vagy távmunka

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben “Senior .NET / C# fejlesztő”-ként megjelölve.