A Jabil Circuit ( www.jabil.com ) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.Világszínvonalú tiszaújvárosi gyárunkat ( Jabil Circuit Magyarország Kft. ) zöldmezős beruházásként indítottuk, a termelést 2000. októberében kezdtük meg.

Senior Minőségbiztosítási Mérnök

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésében szorosan együttműködik a Vevő mérnökeivel, valamint a Jabil Társosztályokkal
  • Elkészíti a minőségbiztosítási dokumentációt, támogatja a módosítások bevezetését és továbbítja a termeléshez a Vevői visszajelzéseket
  • Biztosítja a specifikációk megfelelő dokumentálását; elkészíti a PPAP dokumentációt, biztosítja az APQP folyamat betartását és rögzítését
  • Közvetlen kapcsolatot tart a Vevővel, a felmerülő minőségi problémákat továbbítja a gyártás irányába; képviseli a vevői szempontokat és részt vesz a felmerülő problémák kezelésben
  • Fejlesztési projektek kidolgozásában vesz részt
  • Szakmai mentor szerepet tölt be a csapatban
  • Vezeti a vevői auditok lebonyolítását

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Szakmai területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat autóiparban
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői kompetenciák
  • Folyamatszemlélet
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök ismerete: FMEA, PPAP, Control Plan, SPC, APQP, MSA, IATF, VDA, Formel-Q ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi gyáregységeink látogatásának lehetősége
  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros 3580, Huszár Andor út 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.