Bécsi székhelyű két nemzetközi vállalat (UNIQA Biztosító Csoport, Raiffeisen Bank) stabil háttérrel rendelkező leányvállalataként informatikai szoftver szolgáltatásokat nyújtunk Budapesten.

Ha szeretnél nemzetközi szinten egy fiatal csapatban dolgozni, célorientált és kommunikatív vagy, akkor lehetőséget kínálunk ebben a dinamikus környezetben való részvételre.

A vállalati stratégia megvalósítására keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Senior migrációs üzleti elemző

Feladatok:

  • részvétel az UNIQA UIP (UNIQA Insurance Platform) legfontosabb programjában
  • a meglévő vagyonbiztosítási rendszerek forrásadatainak elemzése
  • informatikai rendszerek forrásadatainak átkódolása a célrendszer követelményeihez
  • feltérképezési és transzformációs szabályok létrehozása a forrásadatok célrendszerekbe történő migrációjához
  • bemeneti interfészek összehangolása a célrendszer kapcsolattartóival
  • koordináció a megfelelő osztályokkal a felmerülő kérdések (attribútumok, feltérképezés) tisztázása érdekében
  • a termékrendezés speciális koncepcióinak áttekintése a célrendszerben

Elvárásaink:

  • legalább 5 éves üzleti elemzői tapasztalat (IREB)
  • relációs adatbázisok és SQL ismeretek ismerete
  • tapasztalattal rendelkezik az ETL folyamatokról és eszközökről
  • biztosítási ágazat portfólió-migrációiban szerzett tapasztalat
  • ideális esetben ismeri a vagyonbiztosítást
  • legalább B2 szintű német és angol nyelvtudás

A következő UNIQA Group kompetenciákkal rendelkezik:

  • akcióorientáció: megoldja a dolgokat és kihasználja a lehetőségeket
  • prioritások meghatározása: figyel a legfontosabb dolgokra
  • folyamatmenedzsment: Biztosítja a hatékony munkafolyamatoka
  • kitartás: határozottan és kitartóan végzi feladatait
  • szervezés: az erőforrásokat hatékonyan és eredményesen használhatja fel
  • képesség a problémák megoldására: módszeresen oldja meg a nehézségeket

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1053 Budapest, Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben jól beszéled a német nyelvet, rendelkezel biztosítási tapasztalattal, várjuk jelentkezésed!