Lunchbox Produkciós Kft.

Senior media sales manager

Főbb feladatok, munkák:

A Street Kitchen csapata bővül! Magyarország egyik vezető gasztronómiai márkája senior media sales managert keres.

-    Natív és klasszikus hirdetések értékesítése, a márkához tartozó online és offline felületeken (online portál, social media platformok, szakácskönyvek, magazinok, stb.)
-    Új hirdetők felkutatása, és a partnerekkel való hosszútávú kapcsolat kialakítása
-    Beérkező megkeresések kezelése
-    Ajánlatok és prezentációk összeállítása
-    Üzleti tárgyalások lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-    Média sales területen szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
-    Élő kapcsolatrendszer és médiaügynökségek ismerete
-    A márka hiteles és magabiztos képviselete
-    Eredményorientáltság, a tervszámok teljesítése
-    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
-    Magabiztos MS Office ismeret

Amit kínálunk:

- Stabil munkahely
- Fiatalos csapat
- Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Fehérvári út 110.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével várjuk.