SAYWHITE KFT
Kik vagyunk? Egy olyan fogászati szoftver megalkotói, amellyel nem titkolt célunk, hogy új dimenziót nyissunk a fogászati iparban. Tervkészítő-, CRM-, diagnosztikai-, és beszédfelismerő rendszerünk egyedülálló a fogászati szoftverek piacán, amit szeretnénk globálisan elterjeszteni. Csatlakozz hozzánk, és legyél Te is sikereink részese, kovácsa!
Debreceni irodánkba keresünk

SENIOR MARKETING MENEDZSERT

    14 éve sikeresen működő nemzetközi fogászati és szoftverfejlesztő cég keres senior marketing menedzsert debreceni irodájába

Főbb feladatok

  • Marketing stratégia kialakítása, vezetése (online, offline)
  • PR- és szakmai rendezvények, workshopok szervezése, koordinálása
  • Értékesítési kampányok támogatása (online, promóciós)
  • Online arculat menedzselése
  • Statisztikák értékelése, javaslatok készítése
  • Hírlevelek készítése, értékelése
  • Cég külső/belső megjelenések kialakításában való részvétel, online felületek kezelése
  • Feladataihoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, ügyintézés

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önállóan-, és csapatban is képes legyen dolgozni
  • Legalább 3-5 év marketing területen szerzett tapasztalat mindenképpen szükséges
  • Kreativitás, maximalizmus, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fogászati marketing területen szerzett tapasztalat
  • Grafikai programok ismerete (Photoshop, Illustrator), weboldal szerkesztési ismeretek (Wordpress rendszer)
  • Több, mint 5 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • Jó vezetői-, és koordináló készségek
  • Nagy munkabírás

Amit kínálunk:

  • Szuper iroda Debrecen szívében
  • Kiemelkedő fizetés
  • Komoly szakmai és anyagi háttér
  • Részese lehetsz a világon is egyedülálló forradalmi megoldások fejlesztésében és terjesztésében,
  • Komoly tapasztalattal bíró mentorok, garantált szakmai fejlődés
  • Fiatal, szuper, mégis nagy tapasztalattal bíró csapat, ahol soha nem fogsz unatkozni.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4026 Debrecen, Piac utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 04. 05.

Várjuk jelentkezését a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.
Jelentkezésükhöz kérjük csatolják angol és magyar nyelvű önéletrajzukat.