Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NEW WAVE MEDIA GROUP KFT.
Magyarország egyik vezető média vállalata, a New Wave Media Group dinamikusan fejlődő csapatába

SENIOR MARKETING MENEDZSER (ONLINE TERMÉK)

munkatársat keres!

Leendő feladataid:

  • Marketing és kommunikációs stratégia kidolgozása
  • Piaci termékpozicionálás
  • Online termékek marketing kommunikációs tervének kidolgozása, koordinálása, kivitelezése, optimalizálása, nyomon követése
  • Online termékek marketing kampányainak tervezése, lebonyolítása, nyomonkövetése és eredményének elemzése
  • Marketing kampányok kereskedelmi tervnek megfelelő összehangolása, menedzselése a társosztályokkal
  • Konkurenciafigyelés, piaci trendek és vevői igények követése
  • Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás
  • Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomonkövetése, frissítése, hírlevelek szerkesztése, statisztikák és prezentációk előkészítése
  • A kreatív, marketing és értékesítési részlegekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ONLINE TERMÉK marketing kampány tapasztalat
  • Magasszintű proaktivitás és online marketing affinitás
  • Kreatív, innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos fellépés, problémamegoldó készség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, 3-5 év szakmai (online marketing) tapasztalat
  • Jártasság webanalitikai eszközök használatában (Google Analytics, Google Adwords, Facebook Power Editor, stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Gmail, stb.)

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus, célorientált marketing csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú elhelyezkedési lehetőség egy nagy múltú magyar médiavállalatnál
  • Kihívásokat. Nálunk senki sem szeret unatkozni!

    A színes, sokrétű, tartalmas és fáradságos munkát versenyképes juttatással, együttműködő, támogató, szakmailag felkészült, dinamikus közösséggel és modern, barátságos irodai környezettel tudjuk honorálni. A célok nagy ívűek, a feladat temérdek, a csapat új és bővülő, úgyhogy bőségesen lesz lehetőséged bizonyítani, fejlődni, tanulni. Csatlakozz hozzánk, szeretettel várunk!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével! Az önéletrajz megnevezése tartalmazza a teljes nevedet és a pozíció megnevezését is!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior marketing menedzser (online termék)
  • Rövid pozíció név: Marketing menedzser
  • Hirdető cég: NEW WAVE MEDIA GROUP KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Marketing és kommunikációs stratégia kidolgozása Piaci termékpozicionálás Online termékek marketing kommunikációs tervének kidolgozása, koordinálása, kivitelezése, optimalizálása, nyomon követése Online termékek marketing kampányainak tervezése, lebonyolítása, nyomonkövetése és eredményének elemzése Marketing kampányok kereskedelmi tervnek megfelelő összehangolása, menedzselése a társosztályokkal Konkurenciafigyelés, piaci trendek és vevői igények követése Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomonkövetése, frissítése, hírlevelek szerkesztése, statisztikák és prezentációk előkészítése A kreatív, marketing és értékesítési részlegekkel való kapcsolattartás
  • Elvárások: ONLINE TERMÉK marketing kampány tapasztalat Magasszintű proaktivitás és online marketing affinitás Kreatív, innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség Magabiztos fellépés, problémamegoldó készség Szakirányú felsőfokú végzettség, 3-5 év szakmai (online marketing) tapasztalat Jártasság webanalitikai eszközök használatában (Google Analytics, Google Adwords, Facebook Power Editor, stb.) Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Gmail, stb.)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-15
Állás, munka még: NEW WAVE MEDIA GROUP KFT.>