Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 244 ezer munkatárssal.
Magyarországi szervezeteink – a Deloitte Zrt., Deloitte Kft., Deloitte CRS Kft., Deloitte Magyarország Kft., és a Deloitte magyarországi együttműködő irodája, a Deloitte Legal Erdős és Társai Ügyvédi Iroda – saját jogi ügyeinek hatékony ellátására új kollégát keresünk a következő pozícióba:

Senior Legal Associate

Feladatok:

  • Cégjogi dokumentumok előkészítése, szerződések véleményezése.
  • Belső szabályzatok kialakítása, naprakészen tartása.
  • Regionális mintaszerződések és szabályzatok áttekintése, magyar jog szempontjából történő észrevételezése, illetve regionális belső jogászokkal való kapcsolattartás.
  • Pályázatokhoz, közbeszerzési eljárásokhoz szükséges dokumentumok előkészítése.
  • A vállalat képviselete polgári peres eljárásokban, felszámolási és végrehajtási eljárásokban, bírósági ügyekben, és a kapcsolódó dokumentáció elkészítése.
  • A Deloitte működését érintő jogszabályváltozások folyamatos követése.

Elvárások:

  • Befejezett jogi tanulmányok.
  • Legalább 2 éves jogi szakmai tapasztalat vállalati környezetben.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség.
  • Határozottság és megbízhatóság.
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelentenek:

  • Multinacionális vállalatok működésének ismerete.
  • Adatvédelmi (GDPR) és/vagy pénzmosási szabályok alapos ismerete.

Mit kínálunk számodra?

  • Személyre szabott támogatást szakmai és személyes fejlődésedhez.
  • Kihívásokkal teli feladatokat nemzetközi környezetben.
  • Elsőrangú körülményeket: modern központi irodát az Andrássy út, Hősök tere és a Városliget szomszédságában.
  • Versenyképes fizetést és értékes juttatási csomagot.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Deloitte Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior Legal Associate
  • Hirdető cég: Deloitte Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Cégjogi dokumentumok előkészítése, szerződések véleményezése. Belső szabályzatok kialakítása, naprakészen tartása. Regionális mintaszerződések és szabályzatok áttekintése, magyar jog szempontjából történő észrevételezése, illetve regionális belső jogászokkal való kapcsolattartás. Pályázatokhoz, közbeszerzési eljárásokhoz szükséges dokumentumok előkészítése. A vállalat képviselete polgári peres eljárásokban, felszámolási és végrehajtási eljárásokban, bírósági ügyekben, és a kapcsolódó dokumentáció elkészítése. A Deloitte működését érintő jogszabályváltozások folyamatos követése.
  • Elvárások: Befejezett jogi tanulmányok. Legalább 2 éves jogi szakmai tapasztalat vállalati környezetben. Tárgyalóképes angol nyelvtudás. Önállóság, jó problémamegoldó készség. Határozottság és megbízhatóság. Jó kommunikációs készség.
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1