Senior könyvvizsgáló asszisztens

Állás részletei

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

A világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgálatásokat nyújtó partnerünk keresi azt a leendő értékteremtő kollégát, aki csatlakozna hozzájuk

pozícióba

Amivel honoráljuk munkavégzésed:

  • Versenyképes fizetés
  • Egészséged megőrzése érdekében biztosítunk számodra Medicover egészségbiztosítást
  • Home office lehetőség és az otthoni munkavégzéshez szükséges eszközök támogatása
  • Nyáron akár két hónap szabadság, ami kivételesnek számít
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Támogató, fiatalos és jó hangulatú csapat
  • Modern iroda és környezet Budapest belvárosában

Ezt a pozíciót neked találták ki, ha:

  • Érdekelnek a hazai és nemzetközi gazdasági társaságok üzleti és pénzügyi folyamatai
  • Részt vennél ezeknek a társaságoknak a könyvvizsgálatában
  • Szeretnél tanácsadói feladatokat ellátni, illetve különböző kockázatokat és problémákat feltárni és megoldani.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Magyar és nemzetközi beszámolók ellenőrzése könyvvizsgálati módszertanok alapján
  • Könyvvizsgálati munkák hatékony megtervezése, kivitelezése & koordinálása
  • Az ezekkel járó dokumentáció lebonyolítása és komplexebb pozíciók vizsgálata
  • Junior audit munkatársak támogatása, ellenőrzése és koordinálása
  • Ügyfél meetingek önálló levezénylése

Amennyiben igazak rád az alábbiak, várjuk jelentkezésedet:

  • Rendelkezel befejezett gazdasági (pénzügy-számvitel) végzettséggel
  • 2-4 év tapasztalatod van könyvvizsgálás terén
  • Beszélsz angolul/németül legalább középfokon
  • Office 365 programok felhasználó szintű ismerete