Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgáló cége számára keresünk Senior Könyvelő kollégát határozatlan időre.

Senior Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Budapest Könyvelési feladatok teljes körű ellátás
  • Mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítés
  • Aktív részvétel az időszaki zárási adatszolgáltatások összeállításában Számlaelőkészítés
  • Törzsadatok adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat könyvelői pozícióban
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási csomag
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest