A magas szintű professzionális segítségnyújtó (assistance) szolgáltatásokat biztosító, a Generali cégcsoporthoz tartozó, 5 x Business Superbrands díjas partnercégünk számviteli csapatába, az alábbi munkakörbe keresi jövendőbeli kollégáját:

Senior Könyvelő

Lehetséges feladatok:

  • Könyvelési adatok előkészítése SAP-ba való betöltéshez (számlák, bank)
  • Vegyes könyvelési feladások készítése (pl.: elhatárolások)
  • Tárgyi eszközök, beruházások
  • Kárelszámolás számviteli folyamatában való részvétel (könyvelés, egyeztetés, technikai számlák tisztázása)
  • Bérfeladás, bérkönyvelés ellenőrzése
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel (főkönyvi egyeztetések elvégzése, hibák/eltérések kitisztázása)
  • Könyvelők munkájának támogatása (ellenőrzés, visszacsatolás)
  • Teljes mérleg rekonsziliáció (havi, negyedéves).
  • Társosztályokkal való kooperáció (sales, network, kárelszámolás)
  • Beszámolók, jelentések előkészítésében, auditban való közreműködés
  • Adóbevallások elkészítése
  • Transzferár dokumentációhoz adatszolgáltatás
  • Ad-hoc kérésekben, feladatokban főkönyvelő munkájának támogatása (NAV ellenőrzés, belső audit, termékbevezetés, egyéb adóügyi kérdések)
  • Projekt munkákban való részvétel (pl.: bizonyos pénzügyi-könyvelési folyamatok automatizálása, hatékonyság növelés)

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Pénzügy vagy könyvelés területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvhasználat(szóban-írásban)
  • Felhasználói szintű Excel ismeretek

Tapasztalati előnyt jelent:

  • Biztosítónál/Call Center szolgáltatóknál szerzett tapasztalat
  • SAP szoftver használati gyakorlat

Amit a cég ajánl:

  • Kiemelkedő alapjövedelem
  • Bónusz és béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Hazautazási támogatás
  • Belső ajánlási bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség (pl.: továbbképzések, tréningek)
  • Rugalmas munkarend, rendszeres home office lehetőség (céges notebook, mobiltelefon)
  • Aktív, támogató munkaközösség, multinacionális megbízható háttér
  • Teljesen megújult, modern, világos, munkavállaló-barát irodai környezet
  • Stabil munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Rövidlejáratú, kamatmentes munkahelyi kölcsön lehetősége
  • Céges rendezvények (születésnapi-, karácsonyi-, csapatépítő összejövetelek; stb.)
  • Egészségmegőrző szolgáltatások:
    • Céges konditerem szabad használata
    • Rendszeres gyümölcsnap
    • Céges,egészségügyi alapellátásokra vonatkozó magánbiztosítás
    • All You Can Move rekreációs kártya igénybevételének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

13. kerület Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.