Niveus Consulting Group Kft.

www.niveus.hu

Senior könyvelő munkatársat keres

Közel 30 fős fejlődő, fiatal csapatunkba keresünk „Senior könyvelő” munkatársat, akár azonnali kezdéssel budai irodánkba, az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Gazdasági társaságok önálló könyvelése
  • Adóbevallások készítése
  • Riportok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Stabil, naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Releváns szakmai gyakorlattal (legalább 2 év)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Mérlegképes regisztráció

Előny:

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt nemzetközi és nagyvállalati ügyfélkör
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, befogadó munkahelyi légkör
  • Karrier és erős szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest 2. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, hogy küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát (keresztnév_vezetéknév_senior könyvelő formátumú elnevezéssel) a "Jelentkezem" gombra kattintva.