Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapest II. kerületében működő több mint 16 éves múlttal rendelkező könyvelőirodánkba keresünk főállásban

Senior könyvelő

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfelek teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok)
  • éves beszámolók elkészítése
  • adóbevallások elkészítése
  • az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 3 éves könyvelési gyakorlat
  • pontosság, precizitás
  • problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatmunkára való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Novitax könyvelő program ismerete
  • könyvelő irodában szerzett könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (mérlegpénz + karácsonyi prémium)
  • fejlődési lehetőség
  • a hazai KKV szektor teljes spektrumának megismerése

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Bécsi út 3-5.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior könyvelő
  • Rövid pozíció név: Senior könyvelő
  • Hirdető cég: Keller Consult Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: ügyfelek teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok) éves beszámolók elkészítése adóbevallások elkészítése az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Elvárások: minimum 3 éves könyvelési gyakorlat pontosság, precizitás problémamegoldó képesség felhasználói szintű számítógépes ismeretek önálló munkavégzésre való képesség csapatmunkára való hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: Keller Consult Kft.>