IMMO-LAND Kft.

Senior könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    • Cégcsoport cégeinek a könyvelésében való részvétel
    • Cégekkel történő kapcsolattartás
    • Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése
    • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
    • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval, NAV-val, önkormányzattal és külső partnerekkel
    • Éves és időszaki zárásokban és beszámolók elkészítésében való részvétel
    • Adatszolgáltatás, dokumentációk és riportok elkészítése a cégvezetés felé
    • Számlázás
    • Egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség (Érettségi)
    • Minimum 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
    • Magas szintű MS Office ismeretek
    • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
    • Jó problémamegoldó- és gyors döntéshozó képesség
    • Pontosság, precizitás
    • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi, számviteli, gazdasági, közgazdasági)
    • Főkönyvelői tapasztalat
    • Mérlegképes könyvelői képesítés
    • Bérszámfejtésben, munkaügyben való jártasság
    • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Határozatlan idejű munkaviszony
    • Kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!