Jelenleg:

SENIOR KÖNYVELŐ

munkakörbe keresünk kollégát.

Mik lesznek a feladataid?

  • Számviteli folyamatok szervezése, felügyelete
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • Adóbevallások elkészítése, felügyelete
  • Aktív részvétel a könyviteli és adózási folyamatokban
  • Kapcsolódó leányvállalatok számviteli folyamatainak szervezése, aktív részvétel a folyamatokban
  • Képviselet könyvvizsgálat, adóellenőrzés során

Mik az elvárásaink?

  • Hasonló területen több éves tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Széleskörű adózási ismeretek
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzésre való képesség
  • SAP ismerete előny

Mit kínálunk cserébe?

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Nemzetközi környezet;
  • Cafetéria - és bónuszrendszer

Plusz infók:

  • Munkakezdés várható dátuma: Akár azonnal
  • Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület – Dorottya Udvar

Miért jó választás a GEFCO?

    A GEFCO több mint 70 éves múlttal rendelkező multinacionális szállítmányozási vállalat, mely a világ 47 országában nyújt magas színvonalú logisztikai megoldásokat és közel 13 000 munkavállalót foglalkoztat.
    A GEFCO szolgáltatásai immár 12 éve Magyarországon is elérhetőek. Főbb tevékenységi területeink közé tartozik a közúti-, tengeri-, és légi szállítmányozás, raktárlogisztika,  gépjárműszállítás, valamint a 4PL logisztikai szolgáltatás.

    Budapesti és biatorbágyi irodáinkban több, mint 90 kollégánknak biztosítunk kellemes munkakörnyezetet és kiemelt figyelmet fordítunk egészségükre, ezért dolgozóink privát szakorvosi szolgáltatásokat is igénybe vehetnek. Amellett, hogy rendszeresen szervezünk céges programokat, a munkahelyi légkört az energikus munkatársak és a csapatmunka teszi még jobbá.
    Fontosnak tartjuk a társadalmi felelősségvállalást is, ezért évente szervezünk önkéntes napot és minden karácsonykor adományokat gyűjtünk a rászorulók számára.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek küld el az önéletrajzod a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.