Az Envirotis Holding több évtizedes múlttal rendelkező hazai tulajdonú cégcsoport, melynek csapatába új kollégát keresünk

Senior Könyvelő

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó cégek teljes körű könyvelése
  • Éves beszámolók, adóbevallások, bejelentések, önellenőrzések elkészítése
  • Adókkal kapcsolatos könyvelések, feladások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, és éves zárási feladatok ellátása
  • Beszámolók, riportok, és egyéb jelentések készítése.
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív részvétel
  • Adóvizsgálatban történő közreműködés
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárásaink:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi/számviteli szakon vagy Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 3 éves könyvelői tapasztalat
  • Adózási és számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Adószakértői, adótanácsadói szakképesítés és tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (Navision) ismerete

Szükséges készségek:

  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Precizitás, alaposság;
  • Probléma-megoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet,
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tata

Szakmai önéletrajzával a "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezhet.