Energens Kft.

Víziónk, hogy a cégvezetők részére naprakész és érthető információkat szolgáltassunk vállalkozásukról, mely információk segítségével megalapozott döntéseket hozhatnak a mindennapjaik során.

Könyvelő irodánkba keresünk tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelő munkatársat 8 órás munkakörbe, aki a céljaink eléréséhez aktívan hozzá tud járulni.

Az Energens könyvelőiroda 15 éve van jelen a hazai piacon, budapesti székhellyel működünk. Jelenleg közel 200 ügyfelünknek nyújtunk teljeskörű könyvelési, bérszámfejtési szolgáltatást és üzletviteli tanácsadást. Új ügyfeleink 65 %-át meglévő ügyfeleink ajánlásából kapjuk. Nem vagyunk átlagosak, Te se légy az!

Csatlakozz hozzánk

Senior könyvelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Könyvelőirodai megbízottként ügyfeleink könyvelésének teljeskörű ellátása
    • Eredménylisták és kimutatások készítése
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés
    • Tájékoztatók készítése ügyfelek részére a várható adó- és jogszabályváltozásokról
    • Üzleti partnerek adózás területén felmerülő kérdéseinek szakszerű megválaszolása
    • Adófolyószámlák ellenőrzése és fizetendő adók közlése ügyfelekkel
    • Egyéb adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági végzettség, vagy középfokú végzettség szakirányú továbbképzéssel
    • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú szakirányú diploma
    • Jogszabályok naprakész ismerete
    • Microsoft Word és Excel magas szintű használata
    • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
    • Önálló munkavégzés
    • Jó szervező- és problémamegoldó készség
    • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, energikusság, intelligencia és sokoldalúság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Mérlegképes könyvelői regisztráció
    • Könyvelő irodában eltöltött tapasztalat
    • Angol és/vagy német nyelvtudás
    • Infotéka Kontír.net program ismerete

Amit kínálunk:

    • Rengeteget kell dolgozni, ha a munkahelyeden szeretnél pihenni, akkor nem jó helyen jársz!
    • A vezetőség kiáll az alkalmazottaiért és a kollégák összefogva segítik egymást, cserébe lojalitást várunk mi is! Jelmondatunk: Egy hajóban evezünk!
    • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat, családcentrikus munkahely
    • Stabil munkahely
    • Változatos munkavégzés
    • Haladunk a korral: a digitalizáció és automatizáció élharcosai vagyunk
    • Korrekt javadalmazás
    • Céges mobiltelefon használat
    • Szakmai és nyelvi képzések támogatása
    • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hengermalom út 19-21.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A fényképes szakmai önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével és a motivációs levelet a a megadott email címre várjuk.